У Новій Каховці записатися до ЦНАПу тепер можна через термінал і офіційний сайт міста

Як повідомили редакції Online НК у Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради, що на Херсонщині, тепер для отримання послуг Центру в чергу можливо записатися на терміналі, що встановлений у холі будинку виконкому та через мережу інтренет на офіційному сайті громади. 

Для зручності отримання адміністративних послуг з’явилася можливість попереднього запису на прийом до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради та Відділу реєстрації Новокаховської міської ради. Для цього громадяни мають можливість скористатися онлайн-записом через інтернет або терміналом, встановленим у приміщенні виконавчого комітету, та самі обрати для себе зручні дату та час відвідування в електронній черзі.

Для запису через термінал необхідно:

Крок 1 Обрати потрібну адміністративну послугу.
Крок 2 Здійснити запис на прийом: необхідно вказати прізвище, ім’я та по батькові особи, обрати дату та час.
Крок 3 Отримати талон, очікувати запрошення на електронному табло або прийти у призначений час.
Крок 4 У разі платності послуги – оплатити адміністративний збір за допомогою платіжного терміналу, отримати квитанцію.

Запис на прийом онлайн можливий через офіційний сайт територіальної громади міста Нова Каховка. Для запису на прийом онлайн необхідно:

1. На головній сторінці сайту обрати розділ «Онлайн-запис до ЦНАПу та Відділу реєстрації»
2. Обрати послугу, яка необхідна.
3. Обрати зручну дату та час відвідування.
4. Заповнити форму, дотримуючись підказок.
5. Після заповнення запропонованої форми, вам надійде SMS-повідомлення з інформацією про реєстрацію, номер черги та час прийому.

Якщо громадянин отримав талон, його гарантовано приймуть у відповідний день, а спеціальний Viber-бот повідомляє клієнтів про всі події в електронній черзі, нагадує про час прийому та прогнозує строк очікування, якщо черга рухається занадто повільно. Також користувач може залишити приміщення і зайнятися своїми справами, не нудьгуючи у «живій» черзі.

Поділіться цим:
Останні новини:  
    Google-реклама:  
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial