В Новій Каховці оголошено про проведення традиційного конкурсу на здобуття літературної премії ім. А.Бахути

Відповідно до розпорядження міського голови від 29 березня 2019 року №113-р «Про підготовку та проведення в місті Нова Каховка конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути» розпочався Конкурс, присвячений 29-й річниці пам’яті Анатолія Бахути, поета-земляка.

Організаторами конкурсу є Новокаховська міська рада, відділ культури і туризму Новокаховської міської ради, літературно-меморіальний музей А.П.Бахути.

Метою конкурсу є:

  • сприяння відродженню культури України, заснованої на високих ідеалах Істини, Добра та Краси;
  • показ краси та багатогранності світу, створеного авторами, сприяння розвитку таких видів мистецтв, як художнє слово та література;
  • сприяння виявленню та збереженню талановитих літераторів, популяризація їх творчості;
  • стимулювання написання сучасних творів, які відображають загальнолюдські цінності, громадянські й патріотичні позиції, погляди та переконання, які ґрунтуються на цінностях вітчизняної місцевої культури;
  • зміцнювання дружніх та творчих контактів між творчими людьми в місті;
  • сприяння задоволенню потреб населення у додаткових культурно-просвітницьких заходах високоморальної спрямованості.

Порядок проведення фестивалю-конкурсу

Конкурс проводиться на базі Літературно-меморіального музею А.П.Бахути. На конкурс до 01 червня 2019 року надсилаються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в літературних часописах, надруковані протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Приймати участь у конкурсі мають право автори, віком не менше 18 років, які проживають на території Новокаховської міської ради.

Твори та заявки надаються до Оргкомітету в електронному та паперовому вигляді за адресою: вул. Шевченка, 7, м. Нова Каховка, Е-mail: museum.bahuta@gmail.com Довідки за телефоном (05549) 3-64-89.

Конкурс проводиться у номінаціях:
– Художня література – поезія;
– Художня література – проза.

Положення про номінацію та зразок заявки знаходиться в оргкомітеті. Вік учасників визначається станом на 01 січня 2019 року.

За результатами конкурсу визначається два переможця по одному в кожній номінації. Твори, розглянуті журі, залишаються для поповнення фондів Літературно-меморіального музею А.П.Бахути та бібліотек Новокаховської централізованої бібліотечної системи.

Про дату оголошення результатів конкурсу та вручення Премії переможцям буде повідомлено додатково.

Відділ культури та туризму Новокаховської міської ради

Поділіться цим:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial