В Новій Каховці оновлюють кабінети, де приймають пацієнтів лікарі поліклініки міської лікарні

Завершено ремонт блоку кабінетів першого поверху західного крила поліклініки по вулиці Героїв України, 33а. Про це редакції Оnline Нова Каховка повідомила начальник відділу капітального будівництва Новокаховського міськвиконкому Світлана Гончаренко. 

Силами підрядних організацій міста завершені  ремонтні роботи чотирьох кабінетів та коридору західного крила поліклініки по вул. Героїв України, 33а.

На виконання заходів з енергозбереження замінені віконні та дверні блоки на енергоощадні, система електропостачання та внутрішні сантехнічні мережі із заміною умивальників на сучасні з санфаянсу, що відповідають санітарним вимогам.

У повному обсязі виконані опоряджувальні роботи: ремонт штукатурки стін та стель з наступним їх шпаклюванням та фарбуванням, облицювання стін плиткою керамічною, вирівнювання бетонної основи підлоги, улаштування покриття з лінолеуму.

Роботи виконували: Приватне мале підприємство «Віра», директор Ляхова Алла Федорівна, підприємець Дрегваль Руслан Вікторович та підприємець Передерій Олександр Юрійович.

Як нам повідомив головний лікар міської лікарні Ігор Гайдаманчук, це перший крок в оновлені матеріальної бази поліклініки міської лікарні, де будуть прицймати пацієнтів вузькопрофільні лікарі. Зараз в приміщеннях, які здали будівкельники, ведуться підготовчі роботи до встановлення меблів та відповідного обладнання. До речі, меблі в цих оновлених кабінетах також будуть новими.

Хоча в затвердженому Міністерством охорони здоровя бюджеті медичної субвенції Новій Каховці на заробітну плату саме працівникам лікарні (вторинної ланки медичного обслуговування за новою градацією закладів медичної галузі)  знову невистачає кількох мільйонів гривень, міська влада всеж вишукує кошти та можливості, щоб оновлювати полікілініку міської лікарні. Не можуть люди у ХХІ столітті відвідувати лікарів у кабінетах, які не ремонтувалися понад 30 років, і щоб лікарі в них не сиділи за столами та на стільцях, термін служби яких вичерпано вже щонайменше двічі…

 

 

Поділіться цим:
Google-реклама:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial