В Новій Каховці з’явилась своя «Країна солодощів» (фоторепортаж)

Минулого тижня міський голова Володимир Коваленко з своїми заступниками відвідав нове виробниче підприємство, яке нещодавно почало працювати в Новій Каховці.

На жаль, минули часи, коли міський голова приймав участь у відкритті великих підприємств з сотнями працівників. Потім були часи, коли відкривалися менші за розмірами торгівельні та виробничі підприємства з десятками працівників. Але в останній час відкриття нового виробництва стало рідкістю…

Новим підприємством, на ознайомлення з яким прибув міський очільник з своїми заступниками, став кондитерський цех приватних підприємців Сергія Лелікова та Марьяна Жолубака, який завершив процедуру акредитації та вже готовий позмагатися за ринок збуту своєї продукції в Новій Каховці та навколишніх населених пунктах Херсонщини.

Екскурсію по цеху для гостей проводив технолог виробництва Андрій Пугачов. Гостей приємно вразили чистота та порядок, які панують у виробничих та підсобних приміщеннях. За словами господарів, перевіряючі, що оглядали підприємство перед наданням дозволів на його роботу, заявили, що такого виробництва, як за технічною оснащеністю, так і за дотриманням санітарно-гігієнічних норм, на Херсонщині знайти важко.

Другим фактором, на який розраховують власники у боротьбі за покупця своєї продукції, є використання тільки натуральних продуктів без домішок всяких розпушувачів та стабілізаторів.

У 84 видах солодощів, які вже освоєні у виробництві, використовуються або перевірені часом та споживачами старі рецепти, або власні розробки, знову ж таки, на основі натуральних інградієнтів.

Для виробництва використовується найсучасніше обладнання в основному зарубіжного виробництва.

Загальна вартість технологічного обладнання та будівельно-монтажних робіт у цеху становить біля 200 тисяч євро.

Зараз в цеху працюють 12-14 робітниць, які мають середню зарплатню від 6 до 8 тисяч гривень на місяць. При потребі обсяги виробництва можуть бути збільшені до 36-40 тон на місяць. Відповідно, зросте і заробітна плата. Але це якщо на продукцію буде збільшено попит.

На сьогодні в місті вже працюють дві фірмові крамнички, які продають продукцію під маркою «Країна солодощів». В планах власників розширення торгівельної мережі в Новій Каховці і навколишніх містах та селах Херсонщини.

Це дуже добре, коли в місті з’являються нові виробництва. Хоча б маленькі. А особливо, коли вони виробляють солодощі з натуральних продуктів.

Бо дивитися, як наші діти та внуки ласують імпортними батончиками та іншими «довгограючими» солодощами з «яркими фантиками», де замість цукру та повидла різноманітні «С» та «Р», не дуже хочеться.

Бо якими ці діти тоді виростуть…
Поділіться цим:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial