В Новокаховській ЦМЛ у двох хворих на пневмонію виявили COVID-19

Станом на 13 липня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 7 хворих на СОVІD-19 та 14 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 13 нових захворювань, з них 2 – у новокаховчан.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, вчора з терапевтичного до інфекційного відділення переведено двох хворих на пневмонію, у яких тест показав інфікування на COVID-19. Це: два чоловіка 1969 та 1955 років народження. Стан хворих середньої важкості.

Також впродовж минулої доби виписались з лікарні після одужання двоє перхворівших на короновірус та двоє на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1018 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 13 липня всі 1018 безсимптомних хворих знято з обліку.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!