В Новокаховській ЦМЛ у хворого на пневмонію виявили COVID-19

Станом на 16 липня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 7 хворих на СОVІD-19 та 6 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано один новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 16 нових захворювань, з них 1 – у мешканки Новокаховської громади.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, вчора з терапевтичного до інфекційного відділення переведено одну хвору на пневмонію, у якої тест показав інфікування на COVID-19. Це 53-річна мешканка села Корсунка. Стан хворих середньої важкості.

Також впродовж минулої доби виписались з лікарні після одужання троє перхворівших на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1018 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 16 липня всі 1018 безсимптомних хворих знято з обліку.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!