В Новокаховській ЦМЛ у п’яти хворих на пневмонію виявили COVID-19

Станом на 23 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 40 хворих на СОVІD-19 та 14 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 5 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 147 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 5 – у мешканців Новокаховської громади.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, вчора із терапевтичного до інфекційного відділення переведено п’ять хворих на пневмонію, у яких тест показав інфікування на COVID-19. Двоє з них – мешканці Нової Каховки, інші – з сел громади.Стан хворих середньої важкості.

Також вчора до терапевтичного відділення поступив один новий хворий на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 975 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 23 травня на обліку перебуває 29 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 942 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!