В одному із сіл Херсонщини спалах COVID-19: вже захворіло 8 осіб

Вчора, 27 серпня, під час брифінгу щодо епідемічної ситуації в області очільник Херсонщини Юрій Гусєв повідомив, що в період з 19 до 26 серпня було проведено 2482 ПЛР-дослідженнь та 8925 дослідженнь методом ІФА на виявлення коронавірусу. Зафіксовано 51 випадок нових лабораторно підтверджених захворювань на COVID-19.

Поміж іншого він також повідомив, що в с. Зміївка Бериславського району спостерігається спалах епідедемії. Там вже захворіло на COVID-19 8 осіб. Тільки 24 та 25 серпня госпіталізовано двох медпрацівниць.

Це:

– 47-річна жінка, яка контактувала з раніше виявленим хворим на COVID-19. Стан середньої важкості, госпіталізована до обласної інфекційної лікарні;

– 43 річна жінка, яка контактувала з раніше виявленим хворим на COVID-19. Стан середньої важкості, госпіталізована до обласної інфекційної лікарні.

Також до ЦМЛ м. Нова Каховка доправлено 75-річного пенсіонера з цього ж села із захворюванням на COVID-19, якого обстежили з підозрою на вірусну пневмонію.

Очільник області доручив органам місцевої влади Бериславського району посилити контроль за неухильним дотриманням карантинних вимог, зокрема, в місцях  масового скупчення людей. А в закладах з перебуванням осіб похилого віку обмежити відвідування.

Рекомендації МОЗ прості та обов‘язкові для всіх без виключення:
-маски
-соціальна дистанція
-використання санітайзерів

Дотримання цих правил рятує життя. Не нехтуйте ними, хвороба може спіткати кожного!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА