В Олешківськіх пісках проходять вишкіл снайпери ЗСУ (відео)

На одному з полігонів бойової підготовки в Олешківських пісках, що на Херсонщині, тривають заняття з стрілецької підготовки для снайперів зі складу підрозділів угрупування військ, яке виконує бойові завдання на адміністративному кордоні з ТОТ АР Крим.

Про це редакції Online Нова Каховка повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, військовослужбовці відпрацьовують питання проведення контрснайперських дій снайперськими парами при веденні підрозділами оборони. Зокрема, це стосується вибору, підготовці та зайняттю позиції, підготовці вихідних даних для стрільби, а також веденню спостереження.

— Заняття зі снайперами проводяться на постійній основі, але особливістю даного заходу є те, що більш досвідчені снайпери “підтягують” рівень своїх бойових побратимів в ході практичної роботи на мішеному полі, — зазначив командувач.

За його словами, військові відточують навички визначати точну відстань до цілей, швидкість та напрямок вітру, і вже після внесення певних поправок намагаються вразити цілі з першого пострілу. Задля корегування влучного пострілу вони працюють в парах.

— Під час занять ми намагаємося використовувати досвід Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. Адже професійний снайпер, крім вміння влучно стріляти, має бути ще й дуже врівноваженим, вміти сконцентруватися, а також самостійно приймати правильні та виважені рішення, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.