В перший день нового року до Новокаховської ЦМЛ госпіталізовано одного хворого на COVID-19

Станом на ранок 2 січня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 20 хворих на СОVІD-19 та 99 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано один новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 139 нових захворювань, з них – одне у новокаховчан.

До інфекційного відділення госпіталізовано 59-річного мешканця Нової Каховки, у якого тест показав наявність коронавірусу.

Також повідомляється, що за минулу добу до лікарні поступило 7 хворих на пневмонію.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 2 січня знаходиться 502 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 72 контактних з хворими на самоізоляції.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!