В Таврійську напередодні відкриття медзакладу лікарі отримали в дарунок оргтехніку

Представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голови однойменної з Фондом партії Геннадія Лагути передали до КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Таврійськ” сучасний багатофункціональний принтер-сканер.

З таким проханням звернулося керівництво медичної установи, яке наразі готовить заклад до відкриття після капітальної реконструкції. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

“Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голові однойменної з Фондом партії Геннадію Лагуті за підтримку та допомогу у забезпеченні матеріально-технічної бази нашого закладу. Це допомога не лише працівникам, а й усім майбутнім пацієнтам. Адже це значно пришвидшить отримання необхідних паперових документів та спростить обіг в електронних процесах”, – розповідає генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Таврійськ” Таврійської міської ради Микола Гуменюк.

Зазначимо, що наразі в м. Таврійськ проживає близько 11 тисяч людей. Відкриття лікарні надасть можливість жителям міста отримувати якісну та повноцінню допомогу на місці.

“Наша команда впевнена, що кожен громадянин України має отримувати висококваліфіковану медичну допомогу, незалежно від географічного розташування та масштабу населеного пункту в якому проживає. Тому ми постійно працюємо в цьому напрямку та намагаємося забезпечити медиків області усім необхідним для роботи обладнанням та матеріалами”, – наголосив голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута.