В театральне життя Нової Каховки влилася нова кров

У Новій Каховці в Палаці культури з тріумфом проходить авторська вистава-мюзикл «ВАРТОВИЙ». У театралізованому шоу задіяно майже сто дійових осіб.

Про свої враження після перегляду мюзикла з кореспондентом Online НК поділився відомий новокаховський блогер Сергій Цигіпа.

“Всі на різдвяно-новорічну виставу-мюзикл “Вартовий” і підтримаємо наші юні таланти!
Нова кров влилася в театральне життя Нової Каховки – і це круто! Хто хоче переконатися в цьому, ласкаво просимо до Палацу культури. Видовище того варте!

А більш за все мене вразило, що режисером, автором сценарію та всіх пісень є Валерія Ютіна, яка свого часу навчалася в першій школі. До речі, на сцені виступали ще троє малих Ютіних, які навчаються в цій школі, а 11-класниця Вероніка виконує одну з головних ролей – Герду.

В цьому новорічному шоу задіяно майже 100 учасників! І за перші 2 дні вистава має непоганий касовий збір, тож є всі можливості встановити рекорд нашого Народного театру в цьому плані і це при тому, що квитки коштують всього 85-100 грн.

А глядачі, між іншим, становляться учасниками цього захоплюючого дійства. Проте, краще один раз побачити аніж сто раз прочитати. Тож, ласкаво запрошуємо 26, 27 грудня та 3, 4 січня на авторську виставу-мюзикл «ВАРТОВИЙ» !!!”, – пропонує новокаховчанам Сергій Цигіпа.