В управління праці та соціального захисту населення Новокаховської ОТГ визначили завдання на вересень

Днями в управлінні праці та соціального захисту населення  Новокаховської ОТГ відбулась  щотижнева апаратна нарада з начальниками відділів управління.

Про це редакції Online НК повідомив заступник начальника управління Олексій Левицький.

В ході наради обговорено низку питань, у тому числі: отримання управлінням акту готовності до опалювального сезону 2021-2022 р.; стану виділення коштів на придбання житла для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Начаьник управління Олена Стоянчук  зазначила необхідність подальшого проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, оскільки використання прихованих трудових відносин призводить до зменшення надходжень до місцевого бюджету Новокаховської територіальної громади.

Також, доведено до відома присутніх та дано відповідне доручення щодо подальшої вакцинації колективу, адже це питання стоїть дуже гостро.

І наостанок, колективу УПСЗН повідомлено, що наступний місяць – багатий на події для Нової Каховки, тому до прийняття участі у зазначених заходах потрібно віднестись максимально відповідально.