В ЗОШ-7 Таврійська пройшли педагогічні читання

29 жовтня 2018 року в ЗОШ №7 (директор Л.В.Грішагіна) відбулися педагогічні читання до 100 – річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського.

Під час заходу прозвучало чимало нових цікавих досліджень творчості Василя Сухомлинського.

Із вступним словом «Спадщина Василя Сухомлинського – невичерпне джерело Нової української школи» виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Солоненко., яка привітала учасників, наголосила на значимості педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського у Новій українській школі, актуальності його теоретичних положень й методичних знахідок щодо формування творчої особистості учнів.

Питання щодо формування у дітей почуття доброти і людяності під час упровадження творчої спадщини В.О.Сухомлинського презентувала Гриненко Л.М., вчитель початкових класів. Погоріла В.К. поділилася досвідом роботи щодо актуальності впливу в умовах сьогодення поглядів  В.О.Сухомлинського на творчий розвиток учителя, шляхи піднесення його професійної майстерності. Василенко В.М., вчитель початкових класів, розкрила реалізацію педагогіки гуманізму у роботі з учнями початкових класів та їхніми батьками.

Про актуальні проблеми національно-патріотичного виховання, зокрема  погляд на проблему через творчість В.О.Сухомлинського висвітлила Малинова Н.А., вчитель історії.