Верховна Рада заборонила продаж електронних сигарет неповнолітнім

Відділ економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради звертає увагу господарюючих суб’єктів громади, що Верховна Рада ухвалила в другому читанні урядовий законопроект №3628 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин, які використовуються в електронних сигаретах», повідомляє Online НК.

Законом визначено заборону продажу електронних сигарет і тютюнових виробів для електричного нагріву (ТВЕН) особам, які не досягли 18 років, на рівні з традиційними тютюновими виробами.

Крім того, Законом буде введено відповідальність за продаж неповнолітнім електронних сигарет, рідин, використовуваних в них, ТВЕН.

Так, порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами і рідинами, які використовуються в електронних сигаретах, тютюновими виробами для електричного нагріву тягне за собою накладення штрафу від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6,8 тис. грн. – 13,6 тис. грн.).