Версія поліції щодо спроби підпалу новорічної ялинки у Новій Каховці

Вчора, 24 грудня, у Новій Каховці близько четвертої години ранку під час патрулювання працівники КП «Муніціпальна охорона» попередили спробу підпалу автомобіля біля головної Новорічної ялинки, на якій тільки напередодні урочисто запалили святкові вогні.

Редакція Online НК повідомляла, що муніципали завадили невідомому, який був у стані алкогольного сп’яніння, здійснити підпал та передали затриманого наряду поліції.

Але правоохоронці не стали затримувати чоловіка, який явно знаходився в неадекватному стані. Вони обмежились бесідою з ним, після чого відпустили.

Читайте також: У Новій Каховці вночі муніципали попередили підпал евробляхи біля ялинки на Центральній площі міста

Редакція вчора звернулась до прес-служби Каховського відділу поліції за коментарем щодо цієї події. Сьогодні від поліціянтів надійшла офіційна відповідь. Приводимо її без купюр:

“24.12.2021 року близько 04-20 год. до Каховського РВП ГУНП надійшло повідомолення  про те, що на майданчику біля будинку культури м. Нова Каховка по пр-ту Дніпровському невстановлений громадянин намагався підпалити авто AUDI. На місце пригоди було негайно направлено наряд СОГ, а також ГРПП. При прибутті за вказаною адресою, працівниками поліції встановлено, що місцевий житель перебував на вулиці біля свого власного автомобіля, який стояв на центральній площі, неподалік від міської ялинки, останній перебував у стані сильного душевного хвилювання.

В подальшому з’ясовано, що після похорон гр. М. 1986 р.н. зі своїм знайомим посперечався про те, що він багато подорожує, добре заробляє отже зможе підпалити свій власний автомобіль. На підтвердження цього гр. М. блефуючи, імітував спробу підпалу свого власного автомобіля, при цьому не маючи на меті шкодите власне, а тим паче чуже майно.

Спротиву чи агресії  поліцейським він не чинив, надавав відповіді на всі питання, пояснив, що це був лише жарт та підпалювати автомобіль він не хотів.

На гр. М. складено адміністративні матеріали.

Матеріального чи будь – якого іншого характеру  шкоди дії гр. М. не заподіяли”.