Вибори в Херсоні: рейтинги кандидатів у мери

Соціологічна група “Рейтинг” опублікувала результати опитування серед 800 жителів Херсона за 17-23 вересня.

Представник політичної сили “Нам тут жити!” Ігор Колихаєв має найвищий рівень підтримки респондентів – 31,2%. Друге місце у глави “Блоку Сальдо” Володимира Сальдо – 23,2%. За кандидата від “Слуги народу” Юрія Кирилова готові голосувати 13,4% громадян, повідомляє РБК-Україна.

 1. Ігор Колихаєв – 31,2%
 2. Володимир Сальдо – 23,2%
 3. Юрій Кирилов – 13,4%
 4. Михайло Опанащенко – 8,6%
 5. Іван Глухов – 5,3%
 6. Василь Федін – 3,3%
 7. Микола Кононенко – 3,3%
 8. Артем Кияновський – 2,9%
 9. Юрій Одарченко – 2,1%
 10. Наталя-Дануте Бімбірайте – 1,4%
 11. Віталій Богданов – 1,2%
 12. Еліна Нікітенкова – 1,1%
 13. Інший кандидат – 1,2%

Прогноз результатів другого туру показав лідерство Ігоря Колихаєва в парі з Віктором Сальдо. Також Колихаєв має більший рівень підтримки в парі з Юрієм Кириловим.

 • Ігор Колихаєв (57%) – Віктор Сальдо (34%)
 • Ігор Колихаєв (59%) – Юрій Кирилов (25%).

Хто балотується в мери Херсона

Ігор Колихаєв – йде на вибори з політсилою “Нам тут жити!”. Депутат Верховної ради IX скликання, член парламентської групи “За майбутнє”. З 2015 по 2019 рік був депутатом міськради Херсона.

Володимир Сальдо – кандидат від власної партії “Блок Сальдо”. Чинний кандидат міської ради, мер Херсона в 2001-2012 роках, нардеп Верховної ради VII скликання.

Юрій Кирилов – висувається від партії “Слуга народу”. Ректор Херсонського державного аграрно-економічного університету. Пройшов до міськради на місцевих виборах 2015 від БПП.

Михайло Опанащенко – кандидат від “Опозиційної платформи – “За життя”. Глава міського партійного осередку ОПЗЖ, депутат Верховної ради VII скликання від “Партії регіонів”, підприємець.

Іван Глухов – балотується в мери від “Європейської солідарності”. Голова міської партійної організації, декан факультету фізвиховання Херсонського державного університету.

Василь Федін – йде на вибори від місцевої партії “Херсонці”. З 2015 року – депутат обласної ради, з 2006 по 2015 – депутат міськради Херсона. Очолював суднобудівну компанію Smart Maritime Group.

Артем Кияновський – висувається від “Нашого краю”. Депутат міської ради з 2015 року від “Опозиційного блоку”, очолює Школу гуманітарної праці. Балотувався в мери Херсона в 2006 році.

Андрій Яценко – кандидат від партії “Перемога Пальчевського”. Обіймав посади заступника міського голови Херсона, заступника голови обласної адміністрації. Викладач, керував Департаментом освіти в ОДА.

Руслан Рубан – балотується від “Партії зелених України”. На місцевих виборах 2015 пройшов до міськради Херсона від “Самопомочі”, але вийшов з лав партії. Підприємець в банківській сфері.

Еліна Нікітенкова – йде на вибори в Херсоні від “Радикальної партії”. Є заступником голови компанії “Парки Херсона”.

Сергій Дудка – кандидат від партії УДАР. Підприємець, володіє мережею спортивних залів “Домінант” в Херсоні.

Юрій Балабанов – балотується в мери від партії “Пропозиція”. Працював в органах прокуратури Херсона.

Віктор Тоцький – кандидат від партії “Сила людей”. Голова міських ОСББ.

Іван Горланов – представляє партію ВО “Свобода” на виборах мера. Депутат міської ради від “Свободи” з 2015 року, радник мера.

Кирило Стремусов – самовисування. Херсонський блогер, активіст.

Юрій Колихаєв – самовисування. Співробітник організації “Громадська ініціатива “Нам тут жити!”.

Юрій Рожков – самовисування. Співробітник організації “Громадська ініціатива “Нам тут жити!”.