Від сьогодні у Києві з’являться маршрутки Uber: як діятиме новий сервіс

Із 14 травня мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі Uber запускає в Україні новий сервіс із бронювання місця в мікроавтобусі, який буде слідувати за обраними напрямками в межах міста, – Uber Shuttle. Про це Укрінформу повідомили в представництві Uber в Україні.

Сервіс розпочне роботу з Києва.

“14 травня відбудеться запуск в Україні нового пілотного сервісу Uber Shuttle, в якому візьмуть участь Джеймі Хейвуд, регіональний менеджер Uber (Велика Британія, Північна і Східна Європа), та представники влади”, – зазначили в компанії.

За інформацією Prm.ua, сервіс буде чимось середнім між маршрутним таксі та каршерінгом і діятиме таким чином:

– пасажири бронюватимуть місце в «маршрутці» через додаток Uber, вказуючи місце відправлення і призначення;

– програма за кілька хвилин знаходитиме пасажирів, яким потрібно їхати у тому ж напрямку, і повідомить вартість поїздки;

– мікроавтобус чекатиме на пасажира на зупинці потягом кількох хвилин;

– зупинки, на яких водій підбиратиме і висаджуватиме пасажира, може бути розташовано на відстані від пункту призначення, тому додаток показуватиме піший маршрут: як пройти від або до зупинки.

Uber – американська компанія, що створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв. Він доступний у більш як 200 великих містах в 67 країнах світу.

В Україні Uber розпочав роботу в 2015 році. Сервіс працює не безпосередньо з водіями, а через компанії-посередники. На сьогодні послуги Uber доступні в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

Мобільний додаток Uber дає змогу користувачеві замовити машину з водієм і відстежити її переміщення до зазначеного місця; оплата послуг водія проводиться за допомогою банківської картки або готівки.

Uber Shuttle – це сервіс із бронювання місця в мікроавтобусі, який буде слідувати за обраними напрямками в межах міста.

Uber Shuttle – третя послуга, яку Uber запускає в Україні за останні півроку, після сервісу доставки їжі Uber Eats і сервісу Green із подачею замовникам виключно електромобілів.

 

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial