Від ускладнень коронавірусу у Новій Каховці за добу померла одна людина

За останню добу у Новій Каховці підтвердили коронавірус у двох людей. Також зафіксували одну смерть від ускладнень хвороби. Про це вранці 17 травня повідомили в центральній міській лікарні.

Наразі в Новокаховській ЦМЛ перебуває 32 хворих на СОVІD-19 та 19 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

Як повідомило керівництво лікарні, стан хворих задовільний, всі вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

Вночі від ускладнень померла 71-річна мешканка Нової Каховки, яка хворіла на COVID-19 та пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 968 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 17 травня на обліку перебуває 72 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 839 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!