Відбувся творчий дебют молодої поетеси з Нової Каховки

В Херсоні вийшов з друку перший у цьому році номер “Дебют-газети”. На радість читачів і шанувальників поезії, в ньому опубліковані твори молодої поетеси з Нової Каховки Яни Малиги.

“Дебют-газета”- відносно нове всеукраїнське літературне видання, створене для тих, хто підтримує тенденцію читати сучасні літературні твори в друкованому вигляді. Видається вона у Херсоні, повідомляє Online Нова Каховка.

Усі, кому відоме ім’я Яни Малиги, знають її як заступника керівника відділу культури і туризму Новокаховської міської ради. А ось тепер є нагода познайомитись з нею, як з поетесою. Окрім поезії вона також пише прозу – оповідання та нариси. Не раз і в нашому виданні читачам доводилось зустрічати публікації Яни про роботу відділу, а також її туристичні замальовки.

Друзі і колеги по роботі вже привітали молоду поетесу з першою публікацією особистих творів, які, доречі схвально оцінили відомі херсонські метри Анатолій Кичинський, Валерій Кулик, Андрій Кличановський.

Колектив редакції Online Нова Каховка теж приєднався до привітань Яні та принагідно попросив поділитись враженнями після публікації власних творів. Ось що почули у відповідь:

“Це випробування часом завершилось сьогоднішнім здійсненням мрії! А починалось усе майже розчаруванням у далекому вже 2019 році. Випадково потрапила на презентацію нового літературного видання “Дебют – газета”. Надіслала підбірку своїх творів і зіткнулась з майже річною тишею. Кожні два місяці отримувала нову підбірку щасливих авторів, іноді бачила знайомі обличчя, і згадувала рецензію західної поетеси на свої твори – вірші треба читати окремо від прози.

Гадала, що саме через це літературне видання відмовилось від друку моїх творів. Лише наприкінці минулого року раптовий телефонний дзвінок змінив моє відношення до вдачі. І ось, сьогодні, я з вами поміж цінителів слова не тільки з України, а і з Болгарії, Естонії! Бути причетною до десятка інших щасть – це неймовірне задоволення!

Дякую редакції @debiut_gazeta за можливість бути почутою та вже міжнародну локацію видання, авторам за надприємне літературне сусідство, та читачам, які разом з нами відкриють нові шляхи до мрій. І, так, завжди вірте у себе! Іноді віра у часі.

Гарно ж рік розпочався! Гадаю, що буде продовження. Вже готуюсь. Ви зі мною?”.

Безумовно ми підримуємо перші кроки новокаховської письмениці та поетеси та зичимо творчого надхнення і визннання. Звісно ж ми з тобою, Яна, і чекаємо нових творів та публікацій!