Відділ культури і туризму взяв участь у Всеукраїнському конкурсі проектів розвитку зеленого туризму

У відділі культури і туризму Новокаховської міської ради Херсонщини в рамках промоційно-інформаційного проекту «Нова Каховка туристична» у червні – жовтні 2020 року розроблені два проекти (конкурсні роботи) «Центр Етнотуризму як спосіб зацікавлення та залучення сільських дітей та молоді до туристичного розвитку сільських територій Новокаховської ОТГ» та «Туристичні перспективи острова Козацький», повідомляє Online НК.

Роботи направлені для участі у Всеукраїнському молодіжному конкурсі інноваційних проектів розвитку туризму на сільських територіях у номінаціях №2 «Інноваційні агро- та етнотуристичні послуги і продукти сільського зеленого туризму» та №3 «Створення туристичних об’єктів та послуг на природоохоронних територіях».

За результатами фіналу конкурсу будуть обрані переможці в кожній номінації, автори яких будуть нагороджені цінними призами.

Автори проєктів, які займуть перші місця в номінаціях 1-4, будуть нагороджені 3-х денною поїздкою Дорогою вина і смаку Української Бессарабії. Всі переможці будуть нагороджені подарунками та грошовими призами.

Призовий фонд конкурсу наразі становить 40 тисяч гривень і постійно поповнюється.

Всі учасники будуть нагороджені сертифікатами за участь у конкурсі.

Додатково Державне агентство розвитку туризму України запропонує підтримку у впровадженні вибраного проєкту, який відповідатиме стратегії Агентства з формування серед українців культури подорожей своєю країною.

Довідка: Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях проводиться в рамках проголошення 2020 року Роком розвитку туризму в регіонах та на сільських територіях і передбачає врахування кризових явищ, пов’язаних з пандемією.

Мета конкурсу: залучення молоді до розробки та впровадження проєктів місцевого економічного розвитку, підтримка підприємницької та інноваційної проєктної діяльності та популяризація сільського туризму як дієвої форми соціально-економічного розвитку сільських територій.

Організаторами конкурсу виступили:

  • ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні»,
  • кафедра країнознавства та туризму географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка,
  • кафедра географії України географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка,
  • кафедра туристичного та готельно–ресторанного бізнесу і консалтингу НУБіП України,
  • кафедра аграрного, земельного та екологічного права ім. академіка В.З. Янчука НУБіП України.

Конкурс відбувається за підтримки:

  • Державного агентства розвитку туризму України,
  • ГС «Національна туристична організація України»,
  • ВАОМС «Всеукраїнська асоціація громад»,
  • проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні».