Відтепер мостоперехід у Херсоні увійшов до програми “Великого будівництва”

Про це повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв під час огляду будівельного майданчика мостопереходу Таврійський – ХБК та спілкування з представниками місцевих ЗМІ. А цільове використання коштів на будівництво шляхопроводу контролюватиме робоча група.

Нагадаємо, що Президент поставив завдання завершити будівництво першої черги мостопереходу в Херсоні до 1 травня 2021 року.

Цільове використання коштів на будівництво мостопереходу контролюватиме робоча група

Під час спілкування Юрій Гусєв зазначив: «Я переконаний, що цей шляхопровід дуже потрібен нашому місту і нашій області. Ми постійно висвітлюватимемо ситуацію з будівництвом, щоб ні у кого не виникало сумніву, що воно буде завершене, і щоб не було спекуляцій на цій темі. Цей проєкт – символ неефективності в попередні роки, і ми маємо це змінити».


У свою чергу керівник проєкту з будівництва мостопереходу від ПрАТ «Укратоменергобуд» Віктор Корякін зазначив, що в процесі будівництва співпрацюватимуть з підприємствами Херсонщини.

Варто зазначити, що Верховна Рада розглядає питання виділення 300 мільйонів гривень на забезпечення будівництва мостопереходу в цьому році.


Наступного тижня буде презентовано дорожню карту завершення першої черги будівництва мостопереходу в Херсоні.

Крім того, Юрій Гусєв повідомив, що цільове та ефективне використання коштів на реалізацію проєкту контролюватиме спеціальна робоча група, до складу якої увійде заступник голови ОДА Сергій Козир і правоохоронні органи.