У Новій Каховці ті, хто не нюхали пороху, намагаються піаритись на військовій тематиці

Передвиборчі перегони повним ходом ідуть у всіх містах і селах країни, адже до виборів лишилось менше місяця. Не оминули вони і Нову Каховку, що на Херсонщині.

Сподіватись на те, що кандидати до місцевих рад будуть дотримуватись якихось правил етики і порядності – марна справа. Більшість з них прагнуть розповісти не про те, що  особисто зроблять, коли стануть депутатами, а намагаються якомога більше бруду вилити на своїх опонентів.

Редакція Online Нова Каховка звернула увагу на один такий випадок, коли людина, яка не має жодного стосунку до військової справи, намагалась піаритись на цій тематиці. Добре, що в місті є люди, які цьому можуть протистояти.

Пропонуємо вашій увазі матеріал, оприлюднений на сторінці ГО УБД і ветеранів АТО “Біла стріла” у Фейсбук.

“Днями, а саме 01.10.2020 року нас дещо обурило. На одному з будинків ми побачили оголошення з таким змістом: “Ув. жильцы! 01.10.2020 в 17.30 состоится встреча, возле дет. сад” Орлёнок “, с журналистом Андреем Пилиповичем просьба выйти и дать интервью по наболевшем теме – ВОЕННЫЕ” (зміст і пунктуація збережені). Нам стало цікаво, з якої причини і коли тема військових у нашому місті жителям “наболіла”. Ми також з’явилися на зустріч з так званим “активістом”. Тема зустрічі стосувалася деяких питань тероборони. Поспілкувавшись з людьми, ми з’ясували питання, на які мешканці двору звертали увагу. Запевнили людей, що всі ці питання вирішуються. Блогеру нічого не залишалося, як вхопити свої камери та мікрофони, і “дати дьору”.

ГО УБД і ветеранів АТО “Біла стріла” лише за мирне порозуміння будь-яких проблем та ситуацій, які виникають у нашому місті. Закликаємо кожного жителя міста не вестися на провокації так званих “активістів”, аби не розпалювати ворожнечу та конфлікти.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!”