Віталій Сєдін – кандидат в депутати районної ради від партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

Видання Online НК оприлюднила матеріали з багатьма кандидатами в депутати до Новокаховської міської ради. А ось з кандидатом в депутати Каховської райради, до якої тепер входить Новокаховська громада, знайомимось вперше.

Тож представляємо – СЄДІН ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.  

В Новій Каховці живе з 1997 року, одружений, має трьох дітей. Освіта вища. Працює начальником тепличного комплексу КП «НК Екосервіс».

Всі квіти, що прикрашають вулиці і парки міста – це результат праці коллективу, який очолює Віталій Сєдін. Це показник того, як коллектив вміє працювати для міста і його мешканців.

Ось як кандидат в депутати Віталій Сєдін визначає свої пріоритети депутатської роботи:

– Моя головна мета – розвиток нашого міста і Каховського району, поліпшення благоустрою, охорона навколишнього середовища, поширення ідей духовного, культурного та освітнього розвитку мешканців наших громад. Переконаний, що мій досвід, мої знання та бажання працювати принесуть користь громаді та місту.

Депутат для мене – це людина, якій виборці дають повноваження стояти на захисті законних прав та інтересів мешканців громади.

Серед людських якостей у депутата повинні бути в пріоритеті принциповість, чуйність до людських проблем, готовність прийти на допомогу кожному, хто її потребує. Вважаю, що ці якості у мене є!

Новокаховська міська організація Політичної партії Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» запропонувала мені взяти участь у виборах та балотуватися до Каховської районної ради.

Це нове для нашого міста адміністративне утворення. Але, враховуючи початок другого етапу децентралізації, а саме – створення агломерацій самостійних об’єднаних територіальних громад для втілення та вирішення на їх територіях спільних програм розвитку, вважаю свою присутність у раді Каховського району запорукою того, що ваші інтереси на районному рівні я зможу гідно представити та в разі потреби відстояти.

Мандат народної довіри дасть мені можливість брати активну участь в житті району, разом з людьми і для людей досягати змін на краще. Якщо ми хочемо жити заможно і бути щасливими, то повинні бути чіткі и зрозумілі дії, а не казки, байки і брехня. Ці кроки визначено у моєму плані дій.

Я мрію, щоб настав  той час, коли кожний громадянин з гордістю скаже: «Так, це  – моя країна! Це – моя Україна!».

Моя діяльність як депутата районної ради буде спрямована на реалізацію таких завдань:

– вивчення громадської думки, потреб територіальної  громади, конкретної  людини,  участь у їх вирішенні;

– сприяння формуванню прозорих, обгрунтованих тарифів;

– сприяння покращенню матеріально-технічного забезпечення закладів соціальної сфери: дитячих садочків, навчальних закладів, закладів охорони здоров’я;

–  виконання заходів з благоустрою та озеленення міста та району;

– вирішення проблем мешканців сільської місцевості, продовження роботи по заміні застарілих, зношених мереж в селах нашої  громади, сприяння ліквідації стихійних сміттєзвалищ;

– сприяння організації ефективної роботи транспортної галузі міста, розробка чіткіих критеріїв роботи пасажирського автотранспорту;

– підтримка відродження національних традицій, пам’яток історії та культури, розвиток нових туристичних, культурно-духовних та спортивно-оздоровчих проектів.