Вітання керівнику ТОВ «Тетрада» Чайковському Володимиру Сергійовичу з нагоди ювілею

Сьогодні, 30 вересня відзначає своє 80-річчя керівник ТОВ «Тетрада» 

Чайковський Володимир Сергійович.

Унікальна людина, яку добре знають у Новій Каховці. Володимир Сергійович приїхав у Нову Каховку у 1964 році. На Новокаховському електромашинобудівному заводі пройшов трудовий шлях від формувальника ливарного цеху до заступника директора заводу.

З 1979 до 1982 року був директором комбінату громадського харчування Нової Каховки, у 1982 році обраний першим заступником голови Новокаховського міськвиконкому, а згодом – призначений керівником управління торгівлі Херсонської області.

Повагу у підлеглих Володимир Сергійович здобував своєю надзвичайною працездатністю, чуйним ставленням до людей, відповідальним ставленням до справ. Виключно завдяки організаторським здібностям, професіоналізму, невичерпній енергії став можливим стрімкий кар’єрний ріст Володимира Сергійовича – вже у 1989 році він був призначений на посаду заступника міністра торгівлі України, на якій пропрацював до 1993 року.

У 1993 році Володимир Сергійович створив і очолив фірму «Тетрада», яка вже багато років поспіль є одним з найбільших виробників широкого асортименту шкільної продукції ( зошитів, альбомів, блокнотів, папок, товарів для дитячої творчості та ін).

Щорічно перед початком навчального року Володимир Сергійович надає меценатську допомогу шкільною продукцією дітям Новокаховської громади із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітям з особливими потребами.

Цьогоріч 500 кілограмів зошитів, альбомів та щоденників було розподілено між Центром соціальних служб, службою у справах дітей, КУ «Інклюзивно – ресурсний центр», Новокаховським центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів» та старостинськими округами Новокаховської міської територіальної громади. Далі, шкільні набори розподілялися серед родин та дітей, які перебувають на відповідному обліку.

Міський голова Володимир Коваленко, виконавчий комітет Новокаховської міської ради, вдячні мешканці Новокаховської громади вітають Володимира Сергійовича з поважною ювілейною датою та від щирого серця бажають міцного здоров’я та довгих років життя, щасливих подій і миттєвостей, радісних звісток і свят. Нехай усі ваші дні наповнені будуть любов’ю рідних, удачею життя, приємними клопотами і оптимістичним настроєм.