Вітання міського голови Володимира Коваленка до Дня захисника України

Шановні жителі громади!

14 жовтня Україна відзначає три славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

День захисника України – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу, свято кожного, хто захищає сьогодні нашу країну, свято єдності всього народу, що увібрало в себе багаті й славні козацькі традиції, що уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії!

Це свято особливе, бо нагадує нам про громадянський обов’язок і важливе призначення кожного – оберігати і захищати Батьківщину.

Хочу висловити найщиріші вітання ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, батькам та матерям солдатів, усім воїнам, які надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру і спокою та вшанувати всіх, хто носить високе звання захисника України.

Щиро бажаю всім захисникам України сил та здоров’я, любові та родинного затишку, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам, мирного неба.
Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої держави. Дякуємо кожному, хто воював та воює за неї. Пам’ятаємо кожного, хто загинув за Україну.

Слава Україні!
Слава захисникам України!

Міський голова Володимир Коваленко