Вітання міського голови Нової Каховки до Дня автомобіліста і дорожника

День автомобіліста і дорожника – масове, добре, веселе осіннє свято, яке святкують як водії – професіонали так і автомобілісти– любителі в останню неділю жовтня місяця.

Без автомобілів неможливо уявити наше життя, завдяки їм у людства з’явилася маса можливостей, починаючи від перевезення вантажів і пасажирів до подорожей по країні або світу. Ми вже не мислимо життя без особистих транспортних засобів, автобусів, таксі та маршруток.

Сучасне життя насичене рухом, ми залежимо від цих людей, від їх роботи, їх професіоналізму. В результаті збільшується число професій, які обслуговують автомобільний транспорт: це інженерно-технічні працівники, диспетчери, керівники автотранспортних підприємств, ремонтні робітники, приватні підприємці, зайняті автомобільним бізнесом.

Дороги ведуть нас у майбутнє, з’єднують з рідними і близькими, об’єднують народи і країни. Дорога – символ руху. Дорога – символ України, яка впевнено прагне до кращого життя, до економічного зростання і соціального благополуччя.

Тому здавна в Україні цінується і поважається праця дорожніх і автомобільних служб, адже їхня робота вимагає уважності, відповідальності, терпіння, великої самовіддачі, витривалості, і звичайно, професіоналізму.

Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено скільки чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь, гордість за свою професію, „відчуття ліктя” мають особливе значення.

Шановні автомобілісти! Ваша робота – це покликання, яке ви отримали від самого народження, а швидкість – ваша доля. Для справжнього любителя автівок і доріг машина – це не просто засіб пересування, а справжній друг, найбільше захоплення і крилата радість.

Славні працівники дорожнього господарства! Від вашого сумлінного ставлення до роботи і усвідомлення покладеної на вас відповідальності залежать наші життя. Ми довіряємо вашому досвіду і умінню!

Всіх, хто має водійські права, любить швидкість, дорогу, шум двигуна і миготливий пейзаж за вікном – вітаємо з днем автомобіліста! Нехай вірний друг-автомобіль ніколи не підводить, нехай у вас вистачає сил на подолання будь-яких відстаней!

Нехай вдача буде завжди поруч з вами і на автотрасі, і на життєвому шляху. Залишайся оптимістами і завжди насолоджуйтеся дорогою.

Бажаємо пильного ока, швидкої реакції, незгасимої енергії та позитивних емоцій, веселих і щедрих пасажирів, надійних друзів і порядних колег, безаварійних доріг, легких и приємних поїздок.

Намотуючи кілометри на спідометрі вірно шануйте автомобільне братство. І тоді Ваш шлях буде висвітлено добрим зеленим світлом всіх світлофорів.

Нехай ваш залізний кінь безстрашно мчить по бездоріжжю, вміло долаючи вибоїни! Нехай радіохвилі дарують вам самі класні водійські пісні! Бажаємо, щоб вашому богатирському здоров’ю дивувалися всі лікарі в поліклініці, а доля відміряла сто років щасливого життя!

Нехай ваша дорога, як і життєвий шлях, буде довга і рівна, і погода сприяє вашій роботі. Як би далеко ви не їздили, завжди повертайтеся до рідного порогу. І як би ви не поспішали, пам’ятайте – вдома вас чекають ті, чиї серця б’ються в унісон з вашими.

Ми щиро бажаємо всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, “залізний кінь” – міцним, і, як кажуть, “ні гвіздка, ні жезла”!

Бажаємо щастя й достатку,
Ясного неба і тепла.
В житті – лиш злагоди й порядку,
Щоб доля світлою була.
В роботі – успіхів й терпіння,
У справах – вічного горіння,
В коханні – юності весни,
В сім’ї – добра і теплоти!

Усіх благ ВАМ та Божого благословіння!

Міський голова Володимир Коваленко