Вітання міського голови Нової Каховки з нагоди Дня захисників і захисниць України

Дорогі наші захисники та захисниці, щиро вітаю вас зі святом, яке ми відзначаємо у світлий день Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а нині оберігає українських захисників, чоловіків та жінок, які сьогодні захищають рідну землю.

Низький уклін всім героям, хто захищав і продовжує захищати цілісність нашої незалежної країни – ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, усім воїнам, які надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу.

Вічна слава подвигу полеглих за незалежність України! Щирі співчуття родинам полеглих воїнів. Віримо, що їх подвиг недаремний та закарбований у пам’яті нащадків!

Велика вдячність і повага всім, хто сьогодні несе нелегку військову службу за вірність військовій присязі та патріотизм!

Від усієї душі бажаю усім мирного неба та родинного благополуччя, міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу!

Слава Україні! Героям слава!