Вітання міського голови Володимира Коваленка медичним працівникам Новокаховської громади з професійним святом

Шановні медичні працівники медичних закладів різних форм власності, лікарі- фізичні особи підприємці Новокаховської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Це свято разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, вміння, професіоналізм, у вашу постійну готовність прийти на допомогу. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію, ви – рятувальники у найскладніші хвилини життя.

Низький уклін вам, люди в білих халатах, за вашу невтомну працю, щире і відкрите серце, безмежне милосердя, сердечна подяка за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за здоров’я та життя людей, за боротьбу з новим викликом – коронавірусом. Ви – справжні герої, адже щодня боретеся за людські життя.

У День медичного працівника, прийміть щирі побажання вам та вашим родинам миру, злагоди, професійних успіхів, щастя , міцного здоров’я!

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.

Особлива подяка тим, хто і у святковий день на посту – чергує у лікарні, у пологовому будинку, у бригаді «швидкої» та в інших медичних закладах. Шана і вдячність ветеранам-медикам!

Зі святом вас! Щастя вам і добра!

Міський голова Володимир Коваленко