Вітання міського голови Нової Каховки з сьомою річницею створення ОМПБр імені кошового отамана Костя Гордієнка

17 червня – День створення окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Сім років військовослужбовці окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка боронять суверенітет і незалежність України.

Ви справжні чоловіки та патріоти, які без вагань стали на захист нашої країни. Ваша мужність, відвага та відданість довели, що в Україні є військо, яке здатне захистити свою державу та готове боротися за її незалежність!

Шановні військовослужбовці! Вітаю вас з річницею створення окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка!

Від імені всієї Новокаховської громади висловлюю щиру вдячність за ваше сумлінне виконання військового обов’язку, за відвагу, героїзм та самопожертву.

Бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту та непохитної віри у перемогу.

Ми вами пишаємося і вдячні за можливість спокійно вчитися, працювати, виховувати дітей. Ми пам’ятаємо про те, що ви подарували нам мирне майбутнє.

Цього дня ми також вшановуємо воїнів, які ціною власного життя відстоювали мир та спокій українського народу. Ми схиляємо голову перед вашими полеглими побратимами. Їх подвиг вічно житиме в наших серцях та слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні.

Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя за українську землю! Слава Україні!