Вночі Олешківські піски перетворились в театральну сцену, на якій відбулося магічне дійство

Такого Олешківські Піски ще точно не бачили! На півтори години безкрайня пустеля перетворилася в театральну сцену, на якій актори херсонського театру Куліша під музичний супровід етногурту ДахаБраха творили магічне дійство. 

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Десятки вогників у пустелі, оповитій оксамитовою ніччю, танцювали під хітовий етнохаос від відомого українського гурту. Так режисер події Влад Троїцький розповів про мандри Мойсея в спецпроєкті фестивалю “Dream Gogol Fest”.

“…30 із 40…” – це переосмислення шляху святого, якому знадобилося 40 років, аби викорінити із свого народу свідомість раба, відчуття меншовартості та нікчемності. Натомість здобути гідність та усвідомити значущість та цілісність власного народу.

Перформативно-театральний акт розповідає про шлях українського народу, який немовби 30 років ходить пустелею. Режисер не тільки аналізує ці мандри, а ще й наголошує на важливості об’єднання спільних зусиль заради творення потужної держави з власною історією та ідентичністю.

Глядачі, яких в пустелі зібралося близько 200 сотень, затамувавши подих спостерігали за кожним кроком акторів, за неймовірним світловим шоу, а також драйвовим музичним супроводом. Після закінчення вистави Олешківські Піски підірвали бурхливі оплески.

Якщо ви пропустили спецподію “…30 із 40…” , радимо переглянути її в онлайні:

P.S. сьогодні останній день фестивалю “Dream Gogol Fest”. Тому ви ще можете стати частиною цього свята сучасного мистецтва. Переглянути програму й придбати квитки можна за посиланням.