Водойми Херсонщини збагатилися на понад 322 тис екземплярів стерляді

Розпочалися заходи щодо вселення молоді стерляді у водойми підконтрольні Херсонському рибоохоронному патрулю.

Вчора, 15 липня, відбулося зариблення Дніпра, в районі Потьомкінського острову біля Херсону. Про це редакції Online НК повідомила прес-служба рибоохоронного патруля.

Так, із ставів ДУ «Виробничо-експериментальний Дніпровський осетровий завод ім. академіка С.Т. Артющика» було випущено понад 1 000 кг молоді стерляді у кількості 322 469 екз., середньою вагою понад 3 грама/екз.

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснюється комісією, визначеною наказом Державного агентства меліорації та рибного господарства України та до складу якої входять представники Держрибагентства, Херсонського рибоохоронного патруля, Державної екологічної інспекції Південного округу та органів місцевого самоврядування.

В Управлінні Державного агентства рибного господарства у Херсонській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (050) 012-35-73. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером