Володимира Коваленка з переобранням на посаду міського голови привітали з міста -побратима Сент-Етньєн-дю-Рувре

На адресу міського голови Володимира Коваленка надійшло поздоровлення з переобранням на посаду від голови асоціації «Дружба» міста-побратима Нової Каховки з Франції Сент-Етньєн-дю-Рувре Жанін Лебре, повідомляє Online НК.

Побратимські стосунки між Новою Каховкою та містечком Сент-Етньєн-дю-Рувре у передмісті Руану у Нормандії  зародились ще у далекі 60-ті роки минулого століття.

Дружні відносини підтримуються і донині. Так, у 2017 році офіційна делегація з Франції була присутня на святкуванні 65-річчя міста Нова Каховка. Цього ж року делегація депутатів Новокаховської міської ради відвідувала Францію.

Також на ім’я міського голови надійшло поздоровлення-лист від президента Комітету Поріднення Жака Дютея. Ось про що йдеться у листі:

«Пане мер, дорогий Володимире!

Я хотів би привітати тебе з блискучим твоїм вибором на посаду мера Нової Каховки.

Я знаю, що це ніколи не буває легко і ніколи не буває просто, коли йдеться про те, щоб стояти перед жителями. Але робота, яку ви зробили за ці роки, Ваша присутність серед населення та досягнення, спрямовані на те, щоб зробити імідж міста більш привабливим, щодня надаючи більше послуг, в кінцевому підсумку були визнані жителями. Я також знаю, що це колективна робота, яка досягнута всією радою депутатів.

Шановний Володимире, цей рік був і залишається важким роком для наших країн та міст.

Сьогодні епідемія вийшла з-під контролю, ця друга хвиля присутня з більшою силою. Ми перебуваємо з листопада в ув’язненні, з обмеженими виїздами та заходами.

Зіткнувшись із занепокоєннями та проблемами охорони здоров’я, соціальними та економічними труднощами, наше суспільство зіткнулося також з терактами. Наш народ зазнає низки жорстоких, варварських та фашистських ударів. Сьогодні незрозумілі прихильники виходять із тіні і нападають на нашу країну, а громадяни стають їх жертвами.

Проти цього нападу Франція повинна високо підняти голову і підтвердити свої принципи секуляризму, свободи вираження поглядів та боротьби з усіма формами расизму.

Але я знаю, що ваша ситуація в Україні також важка для всіх вас.

Шановний Володимире, бажаю тобі великих успіхів на наступні роки з твоєю муніципальною командою.

У найближчі місяці моє заповітне бажання полягає в тому, щоб ми могли зібратися разом у мирі й братерстві.

Бережи себе та всіх мешканців нашого міста-побратима.

З повагою Жак Дютей, президент Комітету Поріднення