Володимир Коваленко: “Звинувачувати владу у підпалі автомобіля провокативно та безвідповідально”

Сьогодні, 17 грудня, у Новій Каховці відбулося друге пленарне засідання 18-ї чергової сесії міської ради, повідомляє Online НК.

Після звинувачень, які прозвучали на сесії в адресу керівництва міста у підпалі автомобіля  одного з депутатів міської ради, кореспондент видання телефоном звернувся за коментарем до міського голови, який знаходиться у відряджені.

Зі слів Володимира Коваленка, коментувати такі заяви для нього принизливо. Та усе ж такі заяви робляться або з метою провокації, або у заявників проблеми іншого характеру.

“Щодо звернення до суду, як рекомендує мені велика кількість людей, які обурені такою заявою, то я цього робити не маю наміру, бо вже мав практику аналогічних звернень. У відповідних структурах мені порадили не робити цього, так як це загальноприйнята практика. Терпіть, ви знали, на яку посаду йшли, а притягувати додаткову увагу до провокаторів не має сенсу.

Я впродовж 20 років на своїй посаді намагаюсь об’єднати депутатів навколо добрих справ і служіння жителям громади. Цим я займався і буду займатися надалі, а справа поліції розібратися у тому, що сталося. Це справа їхньої честі і професіоналізму. Громада добре знає, що моя діяльність зосереджена цілодобово на корисних справах, і вірити в брехню безвідповідальних осіб вона ніколи не буде. Усім привіт і найкращі побажання”, – завершив свою відповідь міський голова.