Воїни на передовій отримуватимуть не менше 22 тисяч — Президент

Із 1 квітня доплата українським військовослужбовцям на першій лінії фронту становитиме 12 тисяч гривень, і всього бійці на передовій отримуватимуть не менше 22 тисяч 400 гривень.

Про це розповів Президент Петро Порошенко під час виступу в Батурині у рамках робочої поїздки на Чернігівщину, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Буваючи на фронті, щоразу пересвідчуюся в героїзмі наших славних воїнів. Безумовно, і їх ми маємо належно підтримати, нагородити їхні труди. З першого квітня доплата бійцеві на першій лінії становитиме 12 тисяч гривень, а всього воїн на передовій буде отримувати не менше 22 тисяч 400 гривень”, – зазначив він.

Водночас Президент додав, що особисто буває на фронті мінімум двічі на місяць, на відміну, за його словами, “від тих політиканів, які воюють лише лежачи на диванах і дивлячись телебачення, яке оббріхує Україну”.

Як повідомляв Укрінформ, міністр оборони Степан Полторак раніше підписав наказ щодо підвищення доплат до грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил, які знаходяться у районі ООС.

Поділіться цим:
Google-реклама:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial