Вперше з початку вакцинації від COVID-19 медики матимуть дводенний відпочинок

Про це вчора, 22 грудня, під час брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області повідомив перший заступник голови Херсонської ОДА Андрій Шибаєв.

Він зазначив, що пункти і центри вакцинації від COVID-19 під час свят не працюватимуть 1 і 2 січня. У всі інші дні пункти й центри працюватимуть в звичайному режимі.

Також Андрій Шибаєв повідомив, що в області вже використано майже 695 тисяч доз вакцин Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech), Moderna та Comirnaty (Pfizer-BioNTech) від коронавірусу.

Вакцинація – це безпечний спосіб створити імунітет, а хвороба – ні. COVID-19 здатний залишати після себе тривалі негативні наслідки для здоров’я, зокрема «постковідний синдром». А вакцинація – це перевірений та керований спосіб сформувати імунітет без небезпеки для здоров’я.

Найважливіше, що може зробити кожна людина для захисту від тяжкого перебігу коронавірусу – це пройти повний курс вакцинації. Це особливо важливо для груп ризику, таких як люди старше 60 років і тих, у кого є супутні захворювання.

Не відкладайте щеплення проти COVID-19 на післясвятковий період. Вакцинуйтеся, щоб наступний рік приносив вам тільки приємні несподіванки.

  • Використовуйте засоби індивідуального захисту, зберігайте фізичну дистанцію з людьми на відстані не менше 1 метра, уникайте скупчення людей, слідкуйте за чистотою рук.
  • Утримайтеся від подорожей, якщо ви в групі ризику. Також рекомендуємо відкласти поїздки до регіонів, в яких фіксується високий рівень поширення коронавірусу.
  • Дізнавайтеся інформацію з надійних джерел.