Всі місця продані: Депутат “Слуги народу” заявив про свій вихід з партії

Депутат звинуватив партію у торгівлі місцями у списках на місцевих виборах, у «Слузі народу» почали перевірку.

Народний депутат України Микола Галушко звернувся до президента Володимира Зеленського з публічною заявою про вихід із політичної партії «Слуга народу». Причиною такого рішення політик назвав «продаж» партією місць у своєму списку на місцевих виборах. Відеозвернення Галушка з’явилося у нього на офіційній сторінці ввечері у суботу, 26 вересня 2020 року, повідомляє zaxid.net.

«Володимире Олександровичу (Зеленський – ред.), в 2019 році я разом з вами йшов на вибори. Після обрання вас президентом я йшов разом із вами на вибори до Верховної Ради. Весь цей шлях пройшла зі мною команда однодумців, яка працювала за ідею, за зміну ставлення влади до людей. Минуло два роки, але, на жаль, нічого не змінилося», – сказав нардеп.

Він додав, що при недавньому розподілі на райони, «виключно з політичним підходом, кулуарна політична гра керівництва «Слуги народу» ледь не знищила мій рідний Броварський район».

«А зараз на місцевих виборах всі місця в списках від партії «Слуга народу» були продані. І заклик йти на вибори боротися з корупціонерами і старими елітами, на жаль, просто слова. Для цього достатньо відкрити список кандидатів від партії «Слуга народу» в моєму окрузі. В таких політичних виборах ні я, ні моя команда брати участь не буде. Тому я, Галушко Микола Леонідович, офіційно заявляю про вихід з партії «Слуга народу», – наголосив він.

Галушко у 2019 році виграв вибори депутата Верховної Ради у 97-му окрузі (центр – Бровари Київської області). Є членом парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності. За парламентську каденцію Галушко жодного разу не виступив ні із трибуни, ні з місця.

Доповнено 13:30. У «Слузі народу» почали перевірку після заяви нардепа про торгівлю місцями на окрузі у Київській області

У партії «Слуга народу» заявили, що вивчають інформацію, нібито всі місця в списку цієї політсили в окрузі №97 у Київській області були продані, про що в своєму відеозверненні заявив народний депутат від однойменної фракції Микола Галушко.