Виборці Бериславщини вдячні Геннадію Лагуті за багаторічну благодійну допомогу

Слова глибокої подяки виказують жителі Бериславщини на зустрічах із заступником голови обласної ради, кандидатом у народні депутати від Партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадієм Лагутою за багаторічну благодійну допомогу усім без винятку населеним пунктам району.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальних мережах.

“Чимало жителів села Новокаїри від самого ранку прийшли до мене на зустріч.
Люди налаштовані позитивно, а отже вдалось побудувати відкритий та конструктивний діалог.
Приємно вражений зацікавленістю присутніх до моєї програми та 7-ми першочергових законопроектів. Медицина, тарифи, підтримка молоді – жителі кажуть, кожен законопроект важливий для їх населеного пункту.
Під час діалогу почув чимало слів подяки за багаторічну працю Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», який систематично допомагає людям та закладам. Передавали слова вдячності й однопартійцям-меценатам, які також активно підтримують населення на інших округах та роблять усе задля комфортного життя.
Особисто я і політсила Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» працюємо для населення! Для нас важливо,аби наш регіон розвивався і ставав одним з основних точок економічного росту в Україні. Тож 31 жовтня не зволікайте, приходьте на виборчі дільниці і голосуйте!
Давайте разом розбудовувати нашу Херсонщину”, – закликає кандидат в народні депутати Геннадій Лагута.