Виборці Бериславського району зустрілись з кандидатом в народні депутати Геннадієм Лагутою

Заступник голови обласної ради, кандидат у народні депутати від Партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій Лагута продовжує спілкуватися з виборцями Бериславського району.

Сьогодні, 19 жовтня, зустрічі пройшли у селах Бериславського району. Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Геннадія Лагути у Фейсбук.

“Доброго ранку! Сьогодні свій день розпочав із зустрічі з жителями села Зміївка, що в Бериславському районі.
Місцем зустрічі люди обрали територію поблизу місцевого будинку культури, який за їх словами вже потребує ремонтних робіт та оновлення. Натомість розвиток села та позитивні зміни важко планувати, якщо орендарі паїв – фірми-монополісти.
Присутні запевняють, кошти, які власники фірм перераховують за паї зовсім мізерні. Проте більше за все місцевих обурює те, що зареєстровані ці фірми у Києві, а деякі взагалі закордоном, а отже ні про які податки у місцевий бюджет можна і не мріяти.
Я особисто та політсила Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» переконані, реформу децентралізації необхідно довести до кінця. Землі Херсонщини – найбільша цінність, правильне використання яких може вивести навіть найменші села на новий соціально-економічний рівень. Звичайно на початковому етапі невеликі фермерські господарства та сільгосппідприємства потребують підтримки від держави. Та ми маємо планувати на майбутнє, адже саме податки цих підприємств будуть поповнювати бюджет і дозволять реалізувати проекти для комфортного проживання людей”, – пише кандидат в народні депутати Ігор Лагута.