Виборці Новокаховської ОТГ до 25 жовтня можуть змінити своє місце голосування на довиборах 31 жовтня

В межах Новокаховської ОТГ виборці, члени окружної та дільничних виборчих комісій, лише в межах одномандатного округу 184, не пізніш як за п’ять днів до дня голосування, а саме до 25 жовтня включно, мають можливість звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців (ВВДРВ) виконкому міської ради з заявою про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 7 Закону України “Про Державний реєстр виборців”.

Про це редакції Online НК  повідомили у відділі Держреєстру виборців теритріальної громади.

Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно при собі мати паспорт або ID картку. Щодо до членів виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати за адресою, відмінною від зареєстрованого місця проживання, вони пред’являють оригінал  посвідчення чинного члена ДВК.

Про тимчасову зміну місця голосування видається посвідчення за встановленою Центральною виборчою комісією формою. Посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування, підписується керівником органу ведення Реєстру, який його видав, та засвідчується печаткою цього органу. Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці (дільниці для голосування), утвореній на відповідних виборах.

При включенні виборця, якому тимчасово змінено місце голосування, до списку виборців у графі “Примітки” навпроти його прізвища зазначаються номер посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця, дата його видачі та найменування органу ведення Реєстру, який його видав. Виборці по такій заяві включаються в кінці списку.

Заяви про тимчасову зміну місця голосування ВВДРВ приймає вже сьогодні,  і не пізніше, ніж до 25 жовтня, бо саме в цей день у відділі почнуть формувати уточнені списки, за якими і буде проводитися голосування.

Відділ ведення Державного реєстру виборців за адресою: просп. Дніпровський, 23 (виконком), каб. № 104 (І поверх), пррацює щоденно з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00. Контактні телефони 46454, 90034. З 09 жовтня відділ працюватиме і  у вихідні дні з 8.00-17.00, перерва з 12.00-13.00.