Став відомий склад окружної виборчої комісії на 184 виборчому окрузі Херсонщини

Центральна виборча комісія України видала постанову № 339 «Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народних депутатів України 31 жовтня 2021 року».

Інформація про це розміщена на офіційному сайті ЦВК України, повідомляє Online НК.

Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 вересня 2021 року № 339

СКЛАД
окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України
на проміжних виборах народного депутата України 31 жовтня 2021 року
в одномандатному виборчому окрузі № 184 

  Голова комісії – Борідко Віктор Миколайович, 1966 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Філіпов Філіп Анатолійович, 1988 року народження – від Політичної Партії “ГОЛОС”.
Секретар комісії – Кобзєва Олеся Володимирівна, 2000 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”.
Члени комісії:
Азаров Михайло Сергійович, 1988 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СИЛА ПРАВА”;
Аршевський Михайло Олександрович, 1975 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Блінда Альона Вікторівна, 1983 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”;
Властов Михайло Юрійович, 1981 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Глухова Лариса Андріївна, 1961 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
Іващенко Ірина Віталіївна, 1973 року народження – від Аграрної партії України;
Когут Едуард Володимирович, 1991 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА”;
Кривенков Вадим Андрійович, 1994 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ”;
Огданець Микола Володимирович, 1963 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Пацалай Аліна Андріївна, 2001 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
Погребняк Дмитро Євгенович, 1985 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ШАРІЯ”;
Теплова Яна Сергіївна, 1980 року народження – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Турко Інна Миколаївна, 1990 року народження – від Політичної партії “ГОЛОС”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Хаустов Станіслав Вікторович, 1988 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ”;
Шаповал Діана Русланівна, 2000 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ФАКЕЛ”.

Секретар засідання  Центральної виборчої комісії               В. ГЛУЩЕНКО