«Я не та людина, яку можна змусити», – в «Слузі Народу» розповіли, чому обрали Сергія Козиря кандидатом по 184 округу

20 вересня на засіданні політичної ради партії «Слуга народу» було прийнято рішення висунути голову Херсонської ОДА Сергія Козиря на довибори 31 жовтня по 184 округу з центром в Новій Каховці.

Під час брифінгу, відповідаючи на питання журналістів, Сергій Козир повідомив, чому вирішив йти у нардепи. Також він сказав, що виступає за нові правила гри у державному управлінні – зарегульованій та бюрократизованій системі, що відлякує бізнес та гальмує розвиток регіонів, особливо Херсонщини. На розробці та впровадженні саме таких правил він збирається зосередитися у Верховній Раді.

«Я не та людина, яку можна змусити (балотуватися – ред.). Дякую за довіру. Це моє об’єктивне рішення. Я, ще працюючи заступником, бачив, що є багато законодавчих прогалини, які потрібно реалізувати, тому що область має великий потенціал, але ще не має юридичного підґрунтя, щоб його реалізувати. «Інвестняня» – це дуже гарний проєкт, і в деяких питаннях його можна реалізувати набагато швидше і краще, але потрібно прибрати зарегульованість. Є напрацювання, є бачення», – відповів голова Херсонської ОДА на питання журналіста.

«Ми запроваджуємо принципи меритократії всередині команди і всередині партії. Сергій Козир давно з нами поруч, і ми вважаємо, що ті, хто чогось досягли на своїй посаді, можуть претендувати, щоб далі представляти інтереси народу в Верховній Раді», – сказав голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Він зауважив, що Херсонська область – серед тих, де відбувається багато змін. Насамперед, йдеться про ремонти доріг, реалізацію інфраструктурних проєктів тощо. «Наприклад, місто Херсон – легендарний мостовий перехід через залізницю. Сергій Козир якраз координував цей проєкт Великого будівництва, і тут вже відкрита перша черга. Також ми розуміємо, що на Херсонщині розташована адмінмежа з АР Крим. Але саме за очільництва Сергія Козиря була впорядкована історія з будівництвом КПВВ, налагоджена робота ЦНАПу», – підкреслив Олександр Корнієнко.

Сергій Козир має яскраву трудову біографію: 15 років досвіду роботи у вугільній промисловості – пройшов трудовий шлях від учня гірника до керівника великого підприємства. Має три вищі освіти. У Херсонську ОДА потрапив завдяки кадровій програмі Президента України Володимира Зеленського «ЛІФТ».

Нагадаємо, Сергій Козир призначений головою Херсонської ОДА у березні 2021 року. До цього там працював заступником. За час роботи Сергій Козиря у Херсонській ОДА у Новій Каховці збудовано Центр надання адміністративних послуг, розпочались роботи з будівництва Центру Олімпійських видів спорту Н2О.