«Я сьогодні встановив особистий рекорд: дорогою на роботу вирішив проблеми 17 новокаховчан» – Володимир Коваленко

Вчора, 16 вересня, міський голова Нової Каховки в межах свого традиційного річного звіту за підсумки діяльності у 2019-2020 роках зустрічався з студентами та викладачами Новокаховського Гуманітарного інституту Відкритого Міжнародного Університету розвитку людини «Україна», повідомляє Online НК.

В гості до ректора інституту Геогрія Севрюкова та його студентів Володимир Коваленко прийшов у доброму гуморі. Як пізніше він розповів студентам, сьогодні вранці, поки йшов на роботу з вулиці Соборної, де він живе, до виконкому переговорив з 17 різними людьми, які знаючи про цей маршрут міського голови, чекають його з своїми проблемами. «Трьом пообіцяв вирішити питання з надання матеріальної допомоги, вислухав чотири скарги на дії сусідів, і ще багато чого іншого. Але головне для мене те, що люди у місті знають: я відкритий для них і вислухаю всіх!»

Володимир Коваленко розповів присутнім про те, чим займалась міська влада і він, як її очільник, впродовж минулого року. При цьому особливий наголос міський голова робив на тих напрямах його діяльності, які посилюють виховний вплив на підростаючи покоління.

Серед них міські програми, які покликані робити місто гарнішим, життя в ньому кращим і настрій людей менш злобливим. Це і відновлення тротуарів на вулицях, і вирізка старих та висадка нових дерев, і осучаснення міських парків, і будівництво житлових багатоповерхівок і ще багато чого іншого.

І все це робиться за планом, який вже складений на декілька років наперед, і виконання якого підніме рівень життя в Новій Каховці на новий, більш високий і якісний рівень.

Після завершення звіту Володимир Коваленко відповів на запитання викладачів та студентів, які стосувались життя міста та роботи місцевої влади.