Як обрати меблі для кухні — сучасний погляд на звичні речі

Кухня — це особливе приміщення. Тут панує атмосфера комфорту і тепла. Саме на кухні родина збирається щодня, щоб поспілкуватися, зарядитися енергією, а господарки проводять значну частину свого часу. Вибору кухонного гарнітуру слід приділити велику увагу, тому що від його якості та естетичності буде залежати враження про кухню в цілому.

Що слід врахувати при виборі кухонних меблів

Для того щоб точно відповісти на питання, як купити кухню, необхідно врахувати багато різних нюансів. Наприклад, як буде використовуватися приміщення: виключно для приготування їжі або ще й для відпочинку з друзями? У першому випадку інтер’єр повинен бути максимально функціональним та зручним. А у другому — бажано подбати про зонування приміщення.
Зараз можна придбати модульні комплекти меблів для кухні. Ціна таких гарнітурів буде нижчою, ніж тих, що зроблені за індивідуальним замовленням. До того ж можна сформувати з різних предметів саме такий комплект, який підійде за стилем і розміром.

Планування майбутньої кухні

Кухня може мати декілька видів:
– у формі Z. Це класичний варіант для квадратних кімнат, який дозволяє вільно пересуватися між усіма кухонними зонами;
– лінійна. Дуже добре пасує для вузьких приміщень. Під стільницею можна розмістити побутову техніку;
– у формі Г. Допомагає сховати зайву видовженість кухні, з одного боку можна поставити холодильник та раковину, а з іншого — плиту та стіл;
– у формі П. Використовують у великих приміщеннях, де меблі можна розставити вздовж трьох стін;
– острівна. Також цей варіант обирають, якщо дозволяє площа.
Важливо не забувати, що планування повинно бути ергономічним та комфортним для приготування та прийому їжі.

Вибір матеріалів фасадів та стільниць

До вибору матеріалів слід підходити дуже виважено, адже кухонні меблі протягом тривалого часу будуть знаходитися під дією високої вологості, пару та перепадів температури.
Матеріали фасадів роблять з ДСП, МДФ та натурального дерева. Дерево вирізняється міцністю та стійкістю. Але не любить прямих сонячних променів, з нього важко робити фігурні елементи та хвилясті лінії. До мінусів можна віднести також і ціну. Більш доступні за ціною — гарнітури з МДФ. Вони міцні, вологостійкі та пластичні. Фасади з цього матеріалу вкривають фарбою або плівкою. Простота догляду та довговічність роблять МДФ-панелі дуже популярними.
Що ж стосується стільниць, то вони повинні бути особливо міцними та несприятливими до фізичних та хімічних навантажень. Виробники пропонують варіанти, різні за фактурою:
– з легкими деревними порами;
– матові;
– бетонні;
– з гладенькою фактурою каменю;
– з легким глянцем.
Перш ніж купувати кухонний гарнітур, бажано скласти проект, який допоможе врахувати усі деталі.

Де придбати кухонні меблі

Компанія Dybok.ua пропонує своїм клієнтам допомогу при виборі кухонних гарнітурів різної форми та кольору. Дуже вигідними є унікальні пропозиції, серед яких:
– безкоштовна доставка при замовленні від 5 тис. грн.;
– регулярні акції, наприклад, знижка на першу покупку 5%, та інші;
– річна гарантія на всі товари.
Такий підхід дозволяє інтернет-магазину Dybok.ua вигідно відрізнятися від конкурентів та пропонувати своїм клієнтам товари в широкому асортименті.