Які заходи відбудуться на Херсонщині 8 та 9 травня

8 – 9 травня Херсонщина, як і у вся Україна відзначає День пам’яті та примирення, а також річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Саме в ці травневі дні ми вшановуємо та згадуємо всіх героїв-визволителів, які боролися та вибороли перемогу в найбільш кривавій та жорстокій війні в історії людства, йдеться на сайті Херсонської облради.

З нагоди вшанування героїв-визволителів на Херсонщині пройдуть тематичні заходи:

8-го травня о 13:00 в парку Слави (біля пам’ятника Невідомому солдату) відбудеться панахида за загиблими у Другій світовій війні. Участь у заході візьмуть представники обласної та міської влади, військовослужбовці, священнослужителі та жителі міста.

9-го травня о 09:00 біля “Вічного вогню” відбудеться пам’ятний мітинг та церемонія покладання квітів до пам’ятника “Невідомому солдату”, а також пам’ятного знаку на честь загиблих у зоні АТО/ООС захисників України на Алеї Героїв незалежної України.

Крім того, передбачена концертна програма «День Перемоги», участь в якій візьмуть творчі колективи міста, а також актори театру. Концерт розпочнеться об 11:00, а закінчиться об 14:00.

Наголошуємо на важливості дотримання протиепідеміологічних заходів: обов’язково одягайте захисну маску, дотримуйтеся соціальної дистанції, а після вулиці ретельно вимийте руки з милом або обробіть антисептиком.