«Європейська Солідарність» визначилась з кандидатом на вибори по 184 округу Херсонщини

11 вересня на Кам‘янській Січі вперше відбувся Форум депутатів місцевих рад Херсонщини, зібравши разом представників місцевого самоврядування з різних районів області.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на допис  голови Херсонської обласної організації політичної партії “Європейська Солідарність” Сергія Хланя.

– В абсолютно унікальному місці — на Кам‘янській Січі у с. Республіканець пройшов Форум депутатів місцевих рад Херсонщини від «Європейської Солідарності».

Саме тут, на берегах Дніпра, Кость Гордієнко та Пилип Орлик колись записали перші права і вольності війська запорозького, які лягли в основу першої європейської Конституції.

Місце надихає та підкреслює наскільки нам важливі українські традиції, наша історія, повага до демократії та свободи духу.
Логічно, що тут, на Кам’янській Січі, було одноголосно підтримано кандидатуру на вибори по 184 округу. Людину, яка зробила величезний внесок для облаштування цього мальовничого місця.

Кандидатом у народні депутати України від «Європейської Солідарності» по 184 округу став Ігор Йосипенко. Попереду — багато роботи, але я точно знаю, що разом ми сила.

Разом з однопартійцями поставили нові завдання, обговорили перспективи розвитку. Ми готові до нового політичного сезону й продовжуємо боронити українську державність.

Голова Херсонської територіальної організації партії «Європейська Солідарність», депутат Херсонської обласної ради.