Юнаків та дівчат Новокаховської громади запрошують до навчання у Військово-морському ліцеї

Одеський Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного оголошує прийом учнів 8-9 класів, насамперед, з родин пільгових категорії.

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Новокаховської територіальної громади Херсонщини.

Отримати якісну військову освіту мають можливість діти:

– військовослужбовців та учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, діти військовослужбовців, які загинули під час сутичок акції протесту у місті Києві в період з 21 листопада 2013 року по лютий 2014 року,

– діти переселенців із районів проведення антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та з тимчасово окупованих територій.

Навчання у ліцеї дасть випускникам можливість пов’язати своє майбутнє зі службою у лавах Збройних Сил України та інших національних військових формуваннях.

Під час навчання ліцеїсти забезпечуються безоплатним проживанням, харчуванням, підручниками та військовою формою.

Випускники ліцею вступають до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти за окремим конкурсом.

Право вступу до ліцею мають юнаки та дівчата – громадяни України, які у поточному році закінчили 9 класів середньої школи, та яким виповнюється 15-16 років, придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї, та по його закінченню бажають продовжити освіту в вищих навчальних закладах Збройних Сил України.

Детальну інформацію можна отримати:

на сайті http://vml.org.ua/, за телефонами: (048) 74 81 060, (095) 81 65 506, (097) 91 63 559, або за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14, Військово-морський ліцей.