Юні новокаховчани виграли всі матчі на турнірі з футболу в Бердянську з загальним рахунком 79-1

9-12 серпня 2021 року в м. Бердянськ відбувся щорічний турнір з футболу «KUBOK JACO CUP 2021» серед юнаків 2013-2014 р.н. (U-9), в якому Херсонщину представляли вихованці Новокаховської ДЮСШ «Таврія».

Про це редакції Online НК повідомили у відділі у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту територіальної громади

Цього року у турнірі взяли участь вісім команд з різних куточків України, а саме: м.Бердянськ, м.Нова Каховка, м.Київ, м.Енергодар, м.Маріуполь та м.Приморськ.

Вихованці Новокаховської ДЮСШ «Таврія» під керівництвом тренера-викладача Даніїла Масюткіна гідно представили Нову Каховку та здобули перемогу у турнірі, продемонструвавши чудову гру, гарну фізичну форму та справжню командну роботу.

Протягом турніру юні футболісти забили 79 м’ячів у ворота суперника, пропустивши єдиний м’яч.

Міський голова Володимир Коваленко, голова ГО «Федерація футболу м. Нова Каховка», заступник міського голови Леонід Чурсинов, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Наталія Таран) та директор Новокаховської ДЮСШ «Таврія» Ольга Носаньова вітають команду та їх тренера-викладача Даніїла Масюткіна з перемогою та бажають нашим юним спортсменам і надалі забивати красиві голи у ворота суперників та зростати до професійних футболістів!