Юні новокаховчани взяли активну участь в «Іграх патріотів Херсонщини – 2021»

Напередодні Дня Гідності і Свободи читачі Новокаховської міської бібліотеки для дітей та юнацтва взяли участь у VI обласному інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини – 2021» (ІІІ обласний тур).

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

Учасниками інтелектуальних змагань стали найкращі знавці рідного краю – переможці ІІ районного туру:

  • У молодшій віковій категорії (4-5 класи) – Кирило Архипов, учень 5-А класу Академічного ліцею «Спектр», читач міської бібліотеки для дітей та юнацтва в напрямку – знання тваринного, рослинного світу, рідного краю, основні історичні події Херсонщини;
  • У середній віковій категорії (6-класи) – Михайло Петровський, учень 6 класу Веселівського ліцею, читач Веселівської сільської бібліотеки в напрямку – знання пам’яток і пам’ятних місць, топоніміка Херсонщини, Лицарі Таврійського краю, Козацька доба в історії Херсонщини);
  • У старшій віковій категорії (8-9 класи) – Володимир Микитенко, учень 8-Б класу Ліцею № 2 ім. А. Бахути, читач міської бібліотеки для дітей та юнацтва в напрямку – знання письменників Херсонщини, «Етнічний калейдоскоп Херсонщини», «Мистецька палітра Херсонщини».

Змагання учасників ІІІ туру проводилося у формі онлайн-тестування на Гугл Формах.

За 15 хвилин кожен учасник повинен був відповісти на 40 питань.

В обласному турі прийняло участь майже 100 учасників. По закінченню компітентне журі підвело підсумки, які були оголошенні на святковому онлайн-фіналі інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини – 2021». В кожній віковій категорії присвоювали І, ІІ і ІІІ місця.

ІІ місце у молодшій віковій категорії здобув Кирило Архипов, учень 5-А класу Академічного ліцею «Спектр», читач міської бібліотеки для дітей та юнацтва. Свої нагороди – дипломи та сертифікати – переможець «отримав» віртуально.

Директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Бардашевська А.І. відзначила координаторів трьох територіальних громад: Новокаховської, Чаплинської та Асканійської.

Подяку за успішну роботу з національно-патріотичного виховання дітей бібліотечними засобами та за активне залучення школярів до участі в обласному інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини – 2021»отримала Карпенко В.І., завідувачка міської бібліотеки для дітей та юнацтва, а бібліотека отримала подарунок – підбірку нових книжок.

Щирі вітання переможцю, учасникам та їх натхненним бібліотечним провідникам до інтелектуального світу знань!