Юні таланти з Нової Каховки яскраво виступили на Міжнародному мистецькому конкурсі «Скадовськ збирає друзів»

Традиційно на Херсонщині канікулярне літо відкривається міжнародним багатожанровим мистецьким конкурсом «Скадовськ збирає друзів», який цьогоріч «збирав друзів» дистанційно з 6 по 8 червня.

Про участь у цьому конкурсі вихованців новокаховських шкіл Online НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

Почесні члени журі вже підвели підсумки цього заходу. Справжнє суцвіття юних талантів показав комунальний заклад «Новокаховська дитяча школа мистецтв» (директор Галина Ходос) у номінаціях: «Художнє читання» та «Хореографія».

Гідно та яскраво представили себе у міжнародному мистецькому конкурсі учні викладача Олени Тюкалової в номінації «Художнє читання»: Кривіцька Марія виборола Дипломи за І та ІІ місце, Ольховик Павло – Диплом за І місце, Грай Аделіна – Диплом за ІІ місце, Брагіна Ангеліна – Диплом за ІІІ місце, Подольцев Микита – Диплом за ІІІ місце, Єфимчук Кактерина – Диплом за ІІІ місце.

У номінації «Хореографія» професійне журі конкурсу високо оцінило ансамбль танцю «Первоцвіт» (керівник Марина Ющенко): танок «Думки вголос» (5 клас) і заслужена нагорода – Диплом за І місце, танок «Одна вдома» (5 клас) в номінації соло-хореографія учениця Кривіцька Марія отримала Диплом І ступеня, танок «Улюблена книжка» (5 клас) і знову Диплом за І місце, танок «Жорстокі ігри» (7 клас) відзначений Дипломом за ІІ призове місце.

«Скадовськ збирає друзів» – це завжди яскрава феєрія дитячих талантів. Успіх завжди окриляє, надихає і дає наснагу.

Щиро вітаємо юні таланти та їх неперевершених викладачів з перемогою! Чекаємо подальших творчих здобутків!